Tüm Kategorilerde
Click to English Klicken Sie auf das Deutsche

İhracat

Mermer Yapı Market;


Beş kıta 70'e yakın ülkede mermer, doğal taş ve madencilik sektöründe yenilikçi ürünleri ile Dünyanın her yerine Türkiye mermerlerini tanıtmakta,  aralarında Almanya, İtalya, Yunanistan, Hollanda, ve ABD'nin de bulunduğu dünyanın 70'e yakın ülkesine ihracat yapmaya devam etmektedır.

 

Bir çok yerli ve yabancı müşterilerin yurtdışına çıkacak mermerlerinin nakliyat bedelini de ücretsiz fiyatlandırıp uygun görüldüğü takdirde adrese teslim hizmeti de vermektedir.

İhracat için Mermer alımınızda önce nakliyat maliyetini hesaplatmanız ardından siparişinizi verebilirsiniz.

 

 

 

 

Kasa: Mermer döşemelerin sevki için yapmış olduğumuz ambalajlama tipidir. Bazı standart ölçülerde karton kutulu olmak üzere, ürünlerin arasına polyete, kasanın iç çevresine ve tabanına 2 cmlik strafor yerleştirerek kasalama yapılmaktadır.  Kasalar ısıl işlem görmüş olup, Avrupa standartlarına uygundur. Her kasanın üstünde, içeriğini tanımlayıcı etiket bulunmaktadır.(Karton kutulu kasalamalarda strafor kullanılmamaktadır.)

İhracat yüklemelerinde, kasalar konteynere ve birbirlerine sabitlenerek konteyner içine nem alıcı paketler atılır ve konteyner ilaçlandıktan sonra mühürlenerek konteyner kilitlenir.

Yurtiçi kamyon ve tır yüklemelerinde kasalar ölçü ve ağırlıklarına göre araç üzerine yerleştirilerek kasalar birbirlerine sabitlenir.

 

 

 

 

 

 

 

Palet Üstü: Yurt içi yüklemelerimizde kullandığımız palet üstü, ekonomik ürünlerin sevki için tercih edilen bir ambalajlama şeklidir. Palet üstüne dizilen taşlar, ahşap kenarlar ile desteklenir ve kompozite çember ile bağlanarak sevke hazır hale getirilir. Her paletin üstünde, içeriğini tanımlayıcı etiket bulunmaktadır.